Mėgaukitės "Mass Extreme" garantuojamu poveikiu. Pasirinkite šį produktą ir įvertinkite patys!

Naujausias geriausių raumenų tablečių sąrašas

Gerai žinoma, kad raumenų masės kūrimo procesas nėra lengva užduotis. Tam reikia tikrai didelio atsidavimo, nuoseklumo ir kantrybės. Jei planuojate padidinti raumenų masę, būtina aprūpinti savo kūną tinkamomis statybinėmis ir energetinėmis medžiagomis. Dėl šios priežasties tokie aspektai kaip mitybos įpročiai dažnai turi gerokai pasikeisti. Tačiau taip pat turite žinoti, kad tiek tinkamai vykdomos treniruotės, tiek tinkamai sureguliuoti maisto papildai taip pat yra labai svarbūs dalykai, į kuriuos reikia atsižvelgti. Naudodami geriausius rinkoje esančius maisto papildus galėsite be jokių problemų pasirūpinti baltymų, energijos ir regeneracijos atsargomis.

Skuteczność:

Star Star Star Star Star Star Star Star Star Star

Efekty:

Star Star Star Star Star Star Star Star Star Star

Szybkość działania:

Star Star Star Star Star Star Star Star Star Star

Bezpieczeństwo:

Star Star Star Star Star Star Star Star Star Star

Cena:

Star Star Star Star Star Star Star Star Star Star

"Mass Extreme" yra produktas, kurio pagrindinis tikslas - palengvinti raumenų masės kūrimą. Atsižvelgiant į tai, kad raumenų audinio regeneracija ir vystymasis yra labai sudėtingas procesas, verta gauti papildomą paramą "Mass Extreme" tablečių forma. Šis maisto papildas turi veikliųjų medžiagų, kurios skirtos veiksmingai palaikyti visą minėtą procesą ir jį pagreitinti. Šių komponentų pagrindą sudaro natūralios medžiagos. Tai fosfatido rūgštis, 4-amino butano rūgštis, maca šaknų ekstraktas, vitaminas b6 arba magnis. Naudojant šį unikalų produktą, treniruotės gali tapti lengvesnės, o rezultatai - geresni.

Skuteczność:

Star Star Star Star Star Star Star Star Star Star

Efekty:

Star Star Star Star Star Star Star Star Star Star

Szybkość działania:

Star Star Star Star Star Star Star Star Star Star

Bezpieczeństwo:

Star Star Star Star Star Star Star Star Star Star

Cena:

Star Star Star Star Star Star Star Star Star Star

Kalbant apie produktą Testolan, pirmiausia tai yra šiuolaikinis preparatas kapsulių pavidalu. Šis papildas buvo sukurtas vyrams, kurie nori sustiprinti natūralias vyriškas kūno savybes ir gebėjimus. Didindamas testosterono sekreciją, Testolan teigiamai veikia vyrų veiklą ir, be kita ko, didina energiją, stiprina, didina raumenų masę, didina lytinį potraukį, stiprina erekciją ir gerina spermos parametrus. Taip pat svarbu žinoti, kad "Testolan" turi 100% natūralią sudėtį.

Skuteczność:

Star Star Star Star Star Star Star Star Star Star

Efekty:

Star Star Star Star Star Star Star Star Star Star

Szybkość działania:

Star Star Star Star Star Star Star Star Star Star

Bezpieczeństwo:

Star Star Star Star Star Star Star Star Star Star

Cena:

Star Star Star Star Star Star Star Star Star Star

Kitas ir šiuo atveju paskutinis pasiūlymas dėl puikios produkto raumenų masės padidėjimas yra TestoBoost. Jis buvo sukurtas siekiant padidinti pagrindinį vyriškąjį hormoną ir dar daugiau, kad būtų galima pasiekti aukštumų. Tai produktas visiems, kurie vertina sunkias treniruotes, puikią regeneraciją, taip pat tiems vyrams, kurie svajoja apie senovės graikų dievą primenantį kūno sudėjimą. Dėl kruopščiai atrinktų ingredientų ir kruopščiai sukurtos formulės jau po mėnesio galėsite pastebėti didelį raumenų masės skirtumą.

Andrzej

Karol

Jau daug mėnesių reguliariai treniruojuosi sporto salėje, tačiau tai neduoda norimų rezultatų. Taigi nusprendžiau imtis "Mass Extreme" papildymo ir esu tikrai labai patenkintas. Rekomenduoju!

Daugiau >>

Mateusz S.

Nikodem

Jau kelerius metus rūpinuosi savo figūra ir stengiuosi pasiekti svajonių figūrą. Tačiau tai nėra toks paprastas procesas, kaip gali atrodyti. Priešingai nei atrodo, vien tik fizinių pratimų ir dietos dažnai nepakanka. Štai kodėl aš nusprendžiau vartoti "Mass Extreme" papildą. Iš pradžių buvau skeptiškai nusiteikęs, bet laikui bėgant ėmiau pastebėti vis didesnį poveikį. Aš tikrai galiu rekomenduoti šį produktą visiems, kurie nori greitai ir efektyviai įgyti raumenų masę.

Daugiau >>

Dzik

Mikołaj

Niekada netikėjau raumenų papildais, bet mano neviltis privertė mane jiems pasiduoti po daugelio bandymų sukurti tobulą raumenų masę. Reguliari mankšta, tinkama mityba ir, svarbiausia, "Mass Extreme" papildai pagaliau leido man būti labai patenkintam savo kūnu.

Daugiau >>

polski | deutsch | español | Česká republika | ελληνικά | UK | suomalainen | français | magyar | italiano | Lietuva | Latvija | nederlands | português | românesc | SVENSKA | slovenski | slovenský |

Papildai svorio didinimui ir raumenų augimui
. Aktyvūs sportininkai anksčiau ar vėliau susimąsto: kokius sporto papildus rinktis norint priaugti raumenų masės? Į ką visų pirma reikėtų atkreipti dėmesį, kad treniruočių veiksmingumui nebūtų paaukota jūsų sveikata ir gerovė. Šiame straipsnyje apžvelgsime 5 geriausius sporto mitybos papildus, skirtus raumenų augimui.

Masei skirtos planšetės

Kai kalbame apie sporto papildus masei, numeris vienas, žinoma, yra baltymai. Baltymai organizme skyla į aminorūgštis, kurios yra pagrindinė raumenų skaidulų statybinė medžiaga. Čia galite naudoti bet kokio tipo išrūgas, greitąsias išrūgas, laisvąjį kazeiną ar net kombinuotus baltymų mišinius:

. * Išrūgų papildas geriamas iš karto po treniruotės, kad greičiau atsigautų; * Kazeiną (populiariausia jo forma yra micelinė, ji neturi nemalonaus skonio) rekomenduojama gerti naktį, nes miego metu atstatomieji procesai nesustoja, o atvirkščiai; * Tarp valgymų ir ne treniruočių dienomis galima gerti įvairių rūšių baltymų derinį, kad padidintumėte baltymų dalį mityboje.

Tačiau aktyviam raumenų augimui reikia ne tik baltymų, bet ir kalorijų pertekliaus apskritai. Jei po treniruotės geriate grynus baltymus, dažniausiai jie padės atkurti išeikvotas jėgas ir vidines energijos atsargas - glikogeną. Todėl prie baltymų reikia pridėti angliavandenių.

"Gainer" yra kaloringas baltymų ir angliavandenių kokteilis, specialiai sukurtas masonbore sportuojantiems sportininkams. Su jo pagalba lengvai sukuriamas kalorijų perteklius arba perteklius, o baltymai iš gainerio iš karto siunčiami raumenų skaiduloms taisyti ir stiprinti. Galima sakyti, kad "Gainer" yra papildas, skirtas tik svorio padidėjimui. Tai ypač svarbu, jei esate ektomorfinės kūno formos - lieknas, turintis mažai riebalų. Tokiems žmonėms sunku priaugti svorio be sportinės mitybos.

Kita vertus, jei esate linkę į antsvorį, Gainer reikėtų vartoti atsargiai. Geriau rinktis lėtų angliavandenių, pavyzdžiui, izomaltuliozės, kokteilį - toks kokteilis nesukelia staigaus insulino šuolio kraujyje ir suteikia ilgesnį sotumo jausmą.

Kitas svarbus sporto papildas raumenų audinių augimui yra nepakeičiamosios aminorūgštys BCAA. Tai L-leucino, L-izoleucino ir L-valino mišinys.

. 1.Leucinas raumenų baltymų sintezėje aktyvina anabolinius procesus. Apsaugo raumenų skaidulas nuo pažeidimų intensyvių treniruočių metu. Didina insulino sintezę ir mažina glikogeno skaidymą, palaiko vandens pusiausvyrą organizme. 2.Izoleucinas aprūpina raumenis deguonimi, papildomai maitina, skatina jų augimą. Reguliuoja cukraus kiekį kraujyje. Aktyviai atkuria pažeistas raumenų skaidulas, didina bendrą ištvermę. Izoleucinas ypač veiksmingas intensyviai sportuojant. 3.Valinas regeneruoja kūną po fizinių pastangų. Jis suteikia raumenims energijos, didina ištvermę ir koncentraciją treniruočių metu. Ši aminorūgštis palaiko azoto pusiausvyrą ir reguliuoja serotonino kiekį.

Taip, šių aminorūgščių yra visuose baltymuose, įskaitant išrūgas. Tačiau gryno pavidalo ir santykiu 2:1:1 šie sporto papildai aktyviai skatina raumenų augimą.

Svorio priaugantys asmenys. Prieš treniruotę skirti kompleksai masei

Klasikinis prieš treniruotę sukurtas kompleksas tiesiogiai neveikia raumenų augimo, o daugiausia jėgos rodiklių. Tokie papildai didina ištvermę ir suteikia žvalumo, nes jų sudėtyje paprastai yra stimuliuojančių medžiagų - kofeino, taurino, guaranos. Viena vertus, tai naudinga, nes padeda sutelkti visas kūno pastangas.

Tačiau, kita vertus, visi jie apkrauna širdį ir kraujagysles, o tai yra gana žalinga ir kartais net pavojinga. Be to, susiformuoja įpročiai, todėl reguliariai vartojant reikia didinti dozę. Tai, švelniai tariant, nėra gerai sveikatai.

Tuo tarpu naujos kartos prieš treniruotes paprastai būna aminorūgščių ir sportininkams skirtų papildų kompleksas, įskaitant tuos, kurie skatina raumenų augimą. Dažniausiai pasitaikančios iš jų yra šios:

Argininas didina raumenų masę - jis pagreitina testosterono ir augimo hormono gamybą. Dėl šios priežasties jis mažina poodinių riebalų kiekį, gerina raumenų reljefą ir skatina diaforezę. Mažina blogojo cholesterolio kiekį, didina azoto oksido arba arginino kiekį, gerina kraujagyslių tonusą. Jis yra stiprus antioksidantas ir stiprina imuninę sistemą. Beta alaninas didina raumenų susitraukimų intensyvumą, todėl treniruočių metu galite atlikti intensyvesnius judesius. Mažina nuovargį, atitolina "raumenų nepakankamumo" atsiradimą. Reguliuoja cukraus kiekį kraujyje, apsaugo nuo glikogeno skilimo. Alaninas skirtas hipotenziją ir hipoglikemiją patiriantiems sportininkams, siekiant padidinti ištvermę. Kreatinas, atsakingas už raumenų aprūpinimą energija ir jėgos didinimą treniruočių metu. Toliau apie tai kalbėsime išsamiau arba skaitykite mūsų ankstyvąjį straipsnį. Glutaminas padeda sintetinti kitas aminorūgštis, todėl padeda atsigauti raumenims po treniruotės ir formuotis naujoms raumenų skaiduloms. Jis pasižymi lengvu stimuliuojančiu poveikiu, todėl suteikia žvalumo ir energijos veiksmingoms treniruotėms. Imunitetą stiprinančios medžiagos.

. Tarkime, kad "Amino Power" prieš treniruotę komplekse yra 3,8 gr. BCAA, 3,8 gr. arginino, 3,8 gr. beta alanino ir 1,8 g kreatino vienoje porcijoje. Jis saugiai didina jūsų jėgą ir ištvermę širdies ir kraujagyslių sistemai, suteikia energijos prieš treniruotę ir leidžia kuo efektyviau atsigauti. Jį galima vadinti sporto papildu, skirtu raumenų masei įgyti.

Kūno tipai

Konkretūs sportinės mitybos produktai, skirti raumenų masei įdarbinti, parenkami atsižvelgiant į daugybę skirtingų niuansų ir kriterijų. Vienas iš jų - žmogaus kūno tipas.

Pagal amerikiečių gydytojo Viljamo Herberto Šeldono (William Herbert Sheldon) parengtą klasifikaciją žmonės skirstomi į endomorfus, ektomorfus ir mezomorfus.

1. endomorfas

Šiam kūno tipui būdingas platus liemuo, pečiai ir klubai, riešo apimtis viršija 20 cm, o kojos paprastai būna trumpesnės už kūną. Dėl lėtos medžiagų apykaitos endomorfai linkę į nutukimą ir dažnai turi antsvorio.

2. ektomorfas

Yra liekno kūno sudėjimo, siauro liemens, pečių ir klubų, pailgų rankų ir kojų. Tokio žmogaus medžiagų apykaita pagreitėja, todėl kūno riebalų procentas yra labai mažas. Raumenų masės rinkinys ektomorfui suteikiamas labai sunkiai. Štai kodėl jis taip dažnai apgailestauja: "Mankštinuosi iki septinto prakaito, o raumenys vos auga...".

3. mezomorfas

Galime drąsiai teigti, kad šio kūno tipo atstovams iš pradžių pasisekė, nes jie iš prigimties apdovanoti atletiškumu. Mezomorfų pečiai, liemuo ir klubai yra vidutinio pločio. Raumenys gerai reaguoja į apkrovą ir aktyviai auga, o riebalų perteklių, jei jo yra, galima lengvai pašalinti. Dieta ir mokymas į pagalbą!

Tinkama mityba raumenų masei priaugti
Prieš aprašydami populiariausius sportinius maisto produktus, skirtus raumenynui auginti, pateikiame keletą praktinių patarimų, kaip racionaliai maitintis endomorfams, ektomorfams ir mezomorfams.

Steroidai masei

. Tai į vitaminą panaši medžiaga, kuri yra raumenyse - atitinkamai ir raumenyse. Organizmas jį gamina pats, tačiau kartais jo nepakanka, kad būtų galima tinkamai treniruoti jėgą. Tačiau jis turi savybę kauptis raumenyse, kai geriate jį kas mėnesį - kad išlaikytumėte norimą lygį.

Pirmiausia kreatinas raumenims suteikia energijos - pagreitina adenozintrifosforo rūgšties arba ATP sintezę ir sulėtina jos tekėjimą. ATP yra pagrindinis viduląstelinis "kuras" fizinio krūvio metu. Jis padidina raumenų skaidulų aprūpinimą maistinėmis medžiagomis, didina kraujotaką ir nervų jungtis tarp ląstelių. Stimuliuodamas anabolinius procesus, kreatinas leidžia raumenims greičiau atsinaujinti po apkrovų ir geriau atrodyti. Be to, jis prisideda prie optimalios vandens cirkuliacijos raumenyse, o tai daugiausia lemia raumenų palengvėjimą.

Apskritai kreatinas mažina nuovargį, leidžia intensyviau treniruotis, o tai svarbu masės laikotarpiu, todėl kreatino monohidratas yra vienas populiariausių papildų raumenų masei.

Omega-3 žinomos nuo vaikystės
Omega - 3 nesočiosios riebalų rūgštys yra medžiaga, dėl kurios žuvų taukai yra vertinami. Tačiau dabar nebereikia ryti nemalonaus riebaus skysčio - šiuolaikinės technologijos leido Omega-3 sudėti į neutralaus skonio kapsules, kurios neturi nemalonaus skonio.

Omega-3 labai stiprina imuninę sistemą. Auginant raumenų masę tai ypač svarbu - juk su jais, be kita ko, susiję regeneraciniai procesai. Grubiai tariant, baltymai ir jų aminorūgštys yra mūsų kūno "plytos", o riebalų rūgštys - "cementas".

Be to, Omega-3 mažina širdies ir kraujagyslių apkrovą, didina bendrą ištvermę ir atsparumą stresui. Nesočiųjų riebalų rūgščių trūkumas gali sukelti rimtų medžiagų apykaitos sutrikimų.

Omega 3 būtinai reikia vartoti su kitu maistu, nes kitaip jos blogai pasisavinamos ir gali sukelti žarnyno sutrikimų.

Geriausi maisto papildai raumenų augimui: "Prime Kraft" ekspertų rekomendacijos


Šiuolaikinė sportinė mityba siūlo įvairias galimybes, kaip pasiekti sėkmės sporte ir "sukurti" kūną. Apibendrinant viską, kas išdėstyta pirmiau, rekomenduojame vartoti masės papildus pagal šias schemas:

Gainer - iš karto po treniruotės;
Kreatinas - ryte ir po treniruočių vieną mėnesį, tada padarykite pertrauką;
BCAA - prieš treniruotę arba jos metu;
Prieš treniruotę - prieš jėgos treniruotę;
Omega-3 kartu su pusryčiais;


Sporto papildai, skirti raumenų masei priaugti, pirmiausia daro poveikį tinkamai maitinantis ir intensyviai treniruojantis. Be to, turite stebėti bendrą dienos režimą, kovoti su miego trūkumu ir skirti pakankamai laiko poilsiui.papildai sportui, kreatinas, testosteronas, steroidai, anaboliniai steroidai, steroidai kaina, anabolikai, testosteronas kaina, steroidiniai hormonai, maisto papildai sportui, testosterono skatintojai, testosteronas kaina, testosteronas papildai, anaboliniai steroidai, masė, raumenu auginimas, testosterono papildai vyrams, papildai masei, baltymai, mases auginimas, papildai, maisto papildai, lieknėjimo preparatai, raumenu mases auginimas, amino rugstys, preparatai lieknėjimui, maca papildai, drabuziai internetu, metalo gaminiai, sporto, mitybos planas masei, papildai mases auginimui, knygos, mitybos planas, sporto papildai, papildai masei auginti, papildai raumenu masei, lengvuju automobiliu priekabos, papildai svoriui priaugti, maisto papildai testosteronas, greitas raumenu auginimas, papildai raumenu ryskinimui, angliavandeniai, geriausi testosterono skatintojai, svorio auginimas, papildai pigiau, a kategorija, elektrinis paspirtukas, kaip priaugti raumenu mases, testosteronas sportui, svarstykles, vitaminai vyrams, vitaminai, vyriski hormonai papildai, preparatai svoriui mesti, cholesterolis, mases auginimas mityba, apatiniai, testosterono preparatai, mityba auginant raumenu mase, bulgarija, papildai raumenims, tribestan, maisto papildai vyrams potencijai, papildai lieknejimui, mases auginimo mityba, ce kategorija, kuno analizes svarstykles, papildai ryskinimui, kaip auginti raumenis, geriausi papildai raumenu masei auginti, be kategorija, maisto papildai masei, maisto papildai svoriui priaugti, raumenu ryskinimas, internetine parduotuve, sporto mityba masei, mityba sportuojant auginant raumenis, mases auginimo mitybos planas, karnitinas, kmi skaičiuoklė, mantija, mityba masei, metanas papildai, raumenu mase, raumenu ryskinimas papildai, auto priekabos, papildu pasaulis, papildai sanariams, steroidai sportui, biorevitalizacija, maistas raumenims, kaip priaugti mases, geriausi papildai masei, kanceliarinės prekės, papildai raumenu masei auginti, proteinas masei auginti, papildai raumenu augimui, papildai raumenu auginimui, mitybos planas raumenu masei