Vychutnajte si účinky, ktoré zaručuje Mass Extreme. Vyberte si tento produkt a posúďte sami!

Najnovší zoznam najlepších svalových tabliet

Je dobre známe, že proces budovania svalovej hmoty nie je jednoduchou úlohou. Vyžaduje si to naozaj obrovské nasadenie, dôslednosť a trpezlivosť. Ak plánujete zväčšiť svoju svalovú hmotu, je nevyhnutné dodať telu vhodné stavebné a energetické materiály. Z tohto dôvodu sa často musia výrazne zmeniť aj také aspekty, ako sú stravovacie návyky. Musíte si však uvedomiť aj to, že správne vedený tréning aj správne nastavená suplementácia sú tiež mimoriadne dôležité otázky, ktoré je potrebné zohľadniť. S najlepšími doplnkami na trhu sa bez problémov postaráte o prísun bielkovín, energie a regeneráciu.

Skuteczność:

Star Star Star Star Star Star Star Star Star Star

Efekty:

Star Star Star Star Star Star Star Star Star Star

Szybkość działania:

Star Star Star Star Star Star Star Star Star Star

Bezpieczeństwo:

Star Star Star Star Star Star Star Star Star Star

Cena:

Star Star Star Star Star Star Star Star Star Star

Mass Extreme je produkt, ktorého hlavným účelom je uľahčiť budovanie svalovej hmoty. Vzhľadom na to, že regenerácia aj vývoj svalového tkaniva je veľmi zložitý proces, stojí za to siahnuť po dodatočnej podpore vo forme tabliet Mass Extreme. Tento doplnok stravy obsahuje účinné látky, ktoré majú účinne podporiť celý uvedený proces a urýchliť ho. Tieto zložky sú založené na prírodných látkach. Patrí medzi ne kyselina fosfatidová, kyselina 4-amino-butánová, extrakt z koreňa maca, vitamín b6 alebo horčík. Vďaka používaniu tohto jedinečného produktu sa vaše tréningy môžu stať jednoduchšími a vaša výkonnosť sa môže zvýšiť.

Skuteczność:

Star Star Star Star Star Star Star Star Star Star

Efekty:

Star Star Star Star Star Star Star Star Star Star

Szybkość działania:

Star Star Star Star Star Star Star Star Star Star

Bezpieczeństwo:

Star Star Star Star Star Star Star Star Star Star

Cena:

Star Star Star Star Star Star Star Star Star Star

Pokiaľ ide o produkt Testolan, je to predovšetkým moderný prípravok vo forme kapsúl. Tento doplnok bol vytvorený pre mužov, ktorí chcú posilniť prirodzené mužské vlastnosti a schopnosti tela. Zvýšením sekrécie testosterónu má Testolan pozitívny vplyv na výkonnosť mužov a okrem iného zvyšuje energiu, posilňuje, zvyšuje svalovú hmotu, zvyšuje libido, zlepšuje erekciu a zlepšuje parametre spermií. Je tiež dôležité vedieť, že Testolan má 100% prírodné zloženie.

Skuteczność:

Star Star Star Star Star Star Star Star Star Star

Efekty:

Star Star Star Star Star Star Star Star Star Star

Szybkość działania:

Star Star Star Star Star Star Star Star Star Star

Bezpieczeństwo:

Star Star Star Star Star Star Star Star Star Star

Cena:

Star Star Star Star Star Star Star Star Star Star

Ďalším a v tomto prípade posledným návrhom na vynikajúci produkt na zvýšenie svalovej hmoty je TestoBoost. Bol vyvinutý na zvýšenie hlavného mužského hormónu a ďalších možností. Je to produkt pre všetkých, ktorí si cenia tvrdý tréning, skvelú regeneráciu a tiež pre mužov, ktorí snívajú o postave pripomínajúcej starovekého gréckeho boha. Vďaka starostlivo vybraným zložkám a starostlivo navrhnutému zloženiu si budete môcť všimnúť veľký rozdiel vo vašej svalovej hmote už po jednom mesiaci.

Andrzej

Karol

Už mnoho mesiacov pravidelne cvičím v posilňovni, ale neprináša mi to výsledky, ktoré by som chcel. Tak som sa rozhodol vziať doplnok Mass Extreme a som naozaj veľmi spokojný. Odporúčam!

Viac >>

Mateusz S.

Nikodem

Už niekoľko rokov sa starám o svoju postavu a snažím sa dosiahnuť postavu svojich snov. Nie je to však taký jednoduchý proces, ako by sa mohlo zdať. V rozpore s tým, čo sa zdá, samotné cvičenie a strava často nestačia. Preto som sa rozhodol vziať doplnok Mass Extreme. Zo začiatku som bol voči nej skeptický, ale časom som si začal všímať čoraz viac účinkov. Určite môžem odporučiť tento produkt každému, kto chce rýchlo a efektívne získať svalovú hmotu.

Viac >>

Dzik

Mikołaj

Nikdy som neveril v svalové doplnky, ale moje zúfalstvo ma prinútilo, aby som sa im po mnohých pokusoch o vybudovanie dokonalej svalovej hmoty poddal. Pravidelné cvičenie, správna strava a predovšetkým doplnky Mass Extreme ma nakoniec urobili veľmi spokojným s mojím telom.

Viac >>

polski | deutsch | español | Česká republika | ελληνικά | UK | suomalainen | français | magyar | italiano | Lietuva | Latvija | nederlands | português | românesc | SVENSKA | slovenski | slovenský |

Doplnky na zvýšenie hmotnosti a rast svalovej hmoty
. Aktívni športovci si skôr či neskôr položia otázku: aké športové doplnky si vybrať na nárast svalovej hmoty? Na čo si dávať pozor predovšetkým, aby ste neobetovali svoje zdravie a pohodu pre efektivitu tréningu. V tomto článku sa pozrieme na 5 najlepších doplnkov zo sortimentu športovej výživy na rast svalov.

Tablety na hromadné používanie

Keď hovoríme o športových doplnkoch pre hmotu, číslo jedna sú samozrejme bielkoviny. Bielkoviny sa v tele rozkladajú na aminokyseliny, ktoré sú hlavným "stavebným materiálom" svalových vlákien. Tu môžete použiť akýkoľvek typ, rýchlu srvátku, ako aj kazeín, alebo dokonca kombinované proteínové zmesi:

. * Srvátkový doplnok sa pije bezprostredne po tréningu, aby sa urýchlila regenerácia; * Kazeín (jeho najobľúbenejšia forma je micelárna, nemá nepríjemnú chuť) sa odporúča piť v noci - pretože v spánku sa regeneračné procesy nezastavujú, ale naopak; * Kombinácia pozostávajúca z rôznych druhov bielkovín sa môže piť medzi jedlami a v netréningové dni, aby sa zvýšil podiel bielkovín v strave.

Aktívny rast svalov si však vyžaduje nielen nadbytok bielkovín, ale aj nadbytok kalórií všeobecne. Ak po tréningu vypijete čistý proteín, z väčšej časti sa postará o obnovu premárnených síl a vnútorných zásob energie - glykogénu. Preto musíte k bielkovinám pridať sacharidy.

Gainer je vysokokalorický proteínovo-sacharidový kokteil špeciálne vyvinutý pre športovcov na masonbore. S jeho pomocou sa ľahko vytvárajú nadbytočné alebo prebytočné kalórie a bielkoviny z gaineru sa okamžite posielajú na opravu a posilnenie svalových vlákien. Dá sa povedať, že gainer je doplnok určený len na zvýšenie hmotnosti. Je to potrebné najmä vtedy, ak máte ektomorfnú postavu - štíhlu, s malým množstvom telesného tuku. Takíto ľudia majú problém pribrať bez športovej výživy.

Na druhej strane, ak máte sklon k nadváhe, Gainer by ste mali konzumovať opatrne. Uprednostňuje sa gainer na pomalých sacharidoch, napríklad na izomaltulóze - takýto koktail nespôsobuje náhle výkyvy inzulínu v krvi a poskytuje dlhší pocit sýtosti.

Ďalším dôležitým športovým doplnkom pre rast svalového tkaniva sú esenciálne aminokyseliny BCAA. Ide o zmes L-leucínu, L-izoleucínu a L-valínu.

. 1.Leucín pri syntéze bielkovín vo svaloch aktivuje anabolické procesy. Chráni svalové vlákna pred poškodením počas intenzívneho cvičenia. Zvyšuje syntézu inzulínu a znižuje odbúravanie glykogénu, udržuje rovnováhu vody v tele. 2.Izoleucín dodáva svalom kyslík, ďalšiu výživu a stimuluje ich rast. Reguluje hladinu cukru v krvi. Aktívne obnovuje poškodené svalové vlákna, zvyšuje celkovú vytrvalosť. Izoleucín je obzvlášť účinný pri intenzívnom cvičení. 3.Valín regeneruje telo po fyzickej námahe. Dodáva svalom energiu, zvyšuje vytrvalosť a koncentráciu počas tréningu. Táto aminokyselina udržiava dusíkovú rovnováhu a reguluje hladinu serotonínu.

Áno, tieto aminokyseliny sa nachádzajú vo všetkých bielkovinách vrátane srvátky. V čistej forme a v pomere 2:1:1 však tieto športové doplnky aktívne podporujú rast svalov.

Zdvihnutie hmotnosti. Predtréningové komplexy pre hmotnosť

Klasický predtréningový komplex nemá priamy vplyv na rast svalov, ale najmä na ukazovatele sily. Takéto doplnky zvyšujú vytrvalosť a dodávajú energiu, pretože zvyčajne obsahujú stimulanty - kofeín, taurín, guaranu. To je na jednej strane užitočné, pretože to pomáha mobilizovať všetky sily tela.

Na druhej strane však všetky zaťažujú srdce a cievy, čo je dosť škodlivé a niekedy aj nebezpečné. Okrem toho sa vytvárajú návyky a pri pravidelnom používaní je potrebné zvýšiť dávku. To, mierne povedané, nie je dobré pre zdravie.

Predtréningovky novej generácie sú zvyčajne komplexom aminokyselín a doplnkov pre športovcov, vrátane tých, ktoré zvyšujú rast svalov. Najbežnejšie z nich sú:

Arginín spôsobuje nárast svalovej hmoty - urýchľuje produkciu testosterónu a rastového hormónu. Z tohto dôvodu znižuje hladinu podkožného tuku, zlepšuje svalový reliéf a stimuluje diaforézu. Znižuje hladinu zlého cholesterolu, zvyšuje hladinu oxidu dusnatého alebo arginínu a zlepšuje tonus ciev. Je to silný antioxidant a posilňuje imunitný systém. Beta-alanín zvyšuje intenzitu svalových kontrakcií, čo umožňuje dosiahnuť intenzívnejšie pohyby počas tréningu. Znižuje únavu, odďaľuje nástup "svalového zlyhania". Reguluje hladinu cukru v krvi, zabraňuje rozpadu glykogénu. Alanín je určený pre športovcov s hypotenziou a hypoglykémiou na zvýšenie vytrvalosti. Kreatín, ktorý je zodpovedný za dodávanie energie svalom a zvyšovanie sily počas tréningu. Podrobnejšie sa mu budeme venovať nižšie - alebo si prečítajte náš skorší článok. Glutamín pomáha pri syntéze iných aminokyselín, čím sa podieľa na regenerácii svalov po tréningu a na výstavbe nových svalových vlákien. Má mierne povzbudzujúci účinok, ktorý vám dodá elán a energiu na efektívny tréning. Posilnenie imunity.

. Predpokladajme, že predtréningový komplex Amino Power obsahuje 3,8 gr. BCAA, 3,8 g arginínu, 3,8 g beta-alanínu a 1,8 g kreatínu na dávku. Bezpečne zvyšuje silu a vytrvalosť kardiovaskulárneho systému, dodáva energiu pred tréningom a umožňuje čo najefektívnejšiu regeneráciu. Možno ho nazvať športovým doplnkom na získanie svalovej hmoty.

Typy tela

Konkrétne produkty športovej výživy na nábor svalovej hmoty sa vyberajú s ohľadom na mnoho rôznych nuáns a kritérií. Jedným z nich je typ postavy.

Podľa najrozšírenejšej klasifikácie amerického lekára Williama Herberta Sheldona sa ľudia delia na endomorfov, ektomorfov a mezomorfov.

1. endomorf

Tento typ postavy sa vyznačuje širokým pásom, ramenami a bokmi, obvodom zápästia viac ako 20 cm a nohy sú zvyčajne kratšie ako telo. Vzhľadom na pomalý metabolizmus majú endomorfovia sklon k obezite a často trpia nadváhou.

2. ektomorf

Má štíhlu postavu, úzky pás, ramená a boky, predĺžené ruky a nohy. Metabolizmus takejto osoby je zrýchlený, takže percento telesného tuku je veľmi nízke. Súbor svalovej hmoty pre ektomorfov je daný s veľkými ťažkosťami. Preto tak často narieka: "Cvičím do siedmeho potu a svaly sotva rastú...".

3. mezomorf

Môžeme s istotou povedať, že zástupcovia tohto typu postavy mali spočiatku šťastie, pretože sú od prírody obdarení atletickým duchom. Plecia, pás a boky mezomorfov sú stredne široké. Svaly dobre "reagujú" na záťaž a aktívne rastú a prípadný prebytočný tuk sa dá ľahko zlikvidovať. Strava a tréning na pomoc!

Správna výživa pre nárast svalovej hmoty
Predtým, ako popíšeme najobľúbenejšie športové potraviny na "napumpovanie" svalov, uvedieme niekoľko praktických tipov na racionálnu výživu pre endomorfov, ektomorfov a mezomorfov.

Steroidy pre hmotnosť

. Ide o látku podobnú vitamínu, ktorá sa nachádza vo svaloch. Telo ho produkuje samo, ale niekedy nie dostatočne na to, aby zabezpečilo adekvátny silový tréning. Má však tú vlastnosť, že sa hromadí vo svaloch, keď ho pijete mesačne - na udržanie požadovanej hladiny.

Kreatín predovšetkým dodáva svalom energiu - urýchľuje syntézu a spomaľuje tok kyseliny adenozíntrifosforečnej alebo ATP. ATP je hlavným vnútrobunkovým "palivom" počas cvičenia. Zvyšuje prísun živín do svalových vlákien, zvyšuje prietok krvi a nervové spojenia medzi bunkami. Kreatín stimuluje anabolické procesy, vďaka čomu sa svaly po záťaži rýchlejšie regenerujú a vyzerajú lepšie. Okrem toho prispieva k optimálnej cirkulácii vody vo svaloch, čo do značnej miery rozhoduje o svalovej úľave.

Kreatín celkovo znižuje únavu, umožňuje intenzívnejší tréning, čo je dôležité v období naberania hmoty a robí z CREATINE MONOHYDRATE jeden z najobľúbenejších doplnkov pre svalovú hmotu.

Omega-3 sú známe už od detstva
Omega - 3 nenasýtené mastné kyseliny sú látkou, pre ktorú je rybí olej skutočne cenený. Teraz však už nemusíte prehĺtať nepríjemnú mastnú tekutinu - moderná technológia umožnila, aby sa omega-3 dostala do kapsúl s neutrálnou príchuťou bez nepríjemnej chuti.

Omega-3 výrazne posilňuje imunitný systém. Pri naberaní svalovej hmoty je to obzvlášť dôležité - veď okrem iného s nimi súvisia aj regeneračné procesy. Zhruba povedané, bielkoviny a ich aminokyseliny sú "tehlami" nášho tela, zatiaľ čo mastné kyseliny sú "cementom".

Omega-3 okrem toho znižuje zaťaženie srdca a ciev, zvyšuje celkovú odolnosť a odolnosť voči stresu. Nedostatok nenasýtených mastných kyselín môže viesť k vážnym metabolickým poruchám.

Omega - 3 by sa rozhodne mali užívať s ďalším jedlom, inak sa zle vstrebávajú a môžu viesť k črevným poruchám.

Najlepšie doplnky pre rast svalov: odporúčania odborníkov z Prime Kraft


Moderná športová výživa ponúka rôzne možnosti, ako dosiahnuť úspech v športe a "vytvoriť" si telo. Aby sme zhrnuli všetko vyššie uvedené, odporúčame užívať doplnky pre hmotnosť podľa nasledujúcich schém:

Gainer - ihneď po tréningu;
Kreatín - ráno a po tréningu počas jedného mesiaca, potom prestávka;
BCAA - pred alebo počas tréningu;
Predtréningové komplexy - pred silovým tréningom;
Omega-3 spolu s raňajkami;


Športové doplnky na nárast svalovej hmoty majú účinok predovšetkým pri správnej výžive a intenzívnom tréningu. Okrem toho musíte sledovať svoj celkový denný režim, vyrovnať sa s nedostatkom spánku a venovať dostatok času odpočinku.ako nabrat svaly, naberanie svalovej hmoty, najlepsi protein, ako nabrat svalovu hmotu, tabletky na pribratie, najlepsi protein na rast svalov, tabletky na priberanie, tabletky na rast svalovej hmoty, tabletky na rast svalov, narast svalovej hmoty bez cvicenia, rast svalovej hmoty, proteíny na rast svalov, tabletky na svaly, rýchly rast svalovej hmoty, rychly narast svalovej hmoty, rychly rast svalov, kotvičník zemný, naberanie svalovej hmoty doplnky, najlepsie doplnky na rast svalov, najrychlejsi narast svalovej hmoty, narast svalov, rast svalov doplnky, rychly narast svalov, rast svalov bez cvicenia, vyzivove doplnky na rast svalov, rast svalov, bielkoviny proteiny, narast svalovej hmoty za mesiac, doplnky vyzivy na rast svalovej hmoty, rast svalovej hmoty doplnky, tabletky na rychly rast svalov, tabletky na svalovu hmotu, najlepsi gainer na pribratie, pripravok na rast svalov, doplnky na rast svalov, nárast svalovej hmoty, prípravky na rast svalov, protein na rast svalov, protein na objem svalov, podpora rastu svalov, rýchly narast svalovej hmoty, doplnok na rast svalovej hmoty, suplementy na rast svalov, proteiny na rast svalovej hmoty, lieky na rast svalov, na rast svalov, maca tablety, ako rastu svaly, ako najrychlejsie nabrat svaly, proteiny na priberanie, kotvičník tablety, kotvicnik zemny, protein na rast svalovej hmoty, objem svalov, rychle naberanie svalovej hmoty, kedy rastu svaly, najlepsi pripravok na rast svalov, ako rychlo rastu svaly, ako pribrat, naberanie svalov, na rast svalovej hmoty, kreatin na rast svalov, co je najlepsie na rast svalov, ako urýchliť rast svalov, pripravky na rast svalovej hmoty, jedalnicek na rast svalov, co je dobre na rast svalov, najlepší gainer na pribratie, kotvičník zemný ucinky, tvorba svalovej hmoty, kniha tajomstvo, budovanie svalovej hmoty, bielkoviny na rast svalov, podpora rastu svalovej hmoty, tabletky na rast, protein na objem, rast svalov bielkoviny, najlepsie proteiny, ake doplnky na rast svalov, aminokyseliny na rast svalov, budovanie svalov, zvýšenie svalovej hmoty, potraviny na rast svalov, aky protein na rast svalov, protein bielkoviny, protein na pribratie, jedalnicek na rast svalovej hmoty, na svaly, proteíny na svaly, lieky na pribratie, doplnky výživy pre kulturistov, niečo na pribratie, tabletky na cvicenie, prirodny protein