Izbaudiet Mass Extreme garantēto iedarbību. Izvēlieties šo produktu un novērtējiet paši!

Jaunākais saraksts ar labākajām muskuļu tabletes

Ir labi zināms, ka muskuļu masas veidošanas process nav viegls uzdevums. Tas prasa patiešām lielu apņemšanos, konsekvenci un pacietību. Ja plānojat palielināt muskuļu masu, ir svarīgi nodrošināt savu ķermeni ar piemērotiem celtniecības un enerģētiskajiem materiāliem. Tāpēc bieži vien ir būtiski jāmaina tādi aspekti kā ēšanas paradumi. Tomēr jums jāapzinās arī tas, ka gan pareizi veikts treniņš, gan pareizi pielāgota uztura bagātinātāju lietošana ir ārkārtīgi svarīgi jautājumi, kas jāņem vērā. Izmantojot labākos tirgū pieejamos uztura bagātinātājus, jūs varēsiet bez problēmām rūpēties par olbaltumvielu, enerģijas un reģenerācijas nodrošināšanu.

Skuteczność:

Star Star Star Star Star Star Star Star Star Star

Efekty:

Star Star Star Star Star Star Star Star Star Star

Szybkość działania:

Star Star Star Star Star Star Star Star Star Star

Bezpieczeństwo:

Star Star Star Star Star Star Star Star Star Star

Cena:

Star Star Star Star Star Star Star Star Star Star

Mass Extreme ir produkts, kura galvenais mērķis ir veicināt muskuļu masas veidošanos. Ņemot vērā to, ka gan muskuļu audu reģenerācija, gan attīstība ir ļoti sarežģīts process, ir vērts meklēt papildu atbalstu Mass Extreme tablešu veidā. Šim uztura bagātinātājam ir aktīvās sastāvdaļas, kas ir paredzētas, lai efektīvi atbalstītu visu minēto procesu un paātrinātu to. Šo sastāvdaļu pamatā ir dabiskas vielas. To vidū ir fosfatīdskābe, 4-amino butānskābe, maca saknes ekstrakts, b6 vitamīns vai magnijs. Pateicoties šim unikālajam produktam, treniņi var kļūt vieglāki un palielināties jūsu veiktspēja.

Skuteczność:

Star Star Star Star Star Star Star Star Star Star

Efekty:

Star Star Star Star Star Star Star Star Star Star

Szybkość działania:

Star Star Star Star Star Star Star Star Star Star

Bezpieczeństwo:

Star Star Star Star Star Star Star Star Star Star

Cena:

Star Star Star Star Star Star Star Star Star Star

Kas attiecas uz produktu Testolan, tas galvenokārt ir moderns preparāts kapsulu veidā. Šis papildinājums ir radīts vīriešiem, kuri vēlas stiprināt dabiskās vīriešu īpašības un ķermeņa spējas. Palielinot testosterona sekrēciju, Testolan pozitīvi ietekmē vīriešu veiktspēju un, cita starpā, palielina enerģiju, stiprina, palielina muskuļu masu, palielina libido, uzlabo erekciju un uzlabo spermas parametrus. Ir arī svarīgi zināt, ka Testolan ir 100% dabīgs sastāvs.

Skuteczność:

Star Star Star Star Star Star Star Star Star Star

Efekty:

Star Star Star Star Star Star Star Star Star Star

Szybkość działania:

Star Star Star Star Star Star Star Star Star Star

Bezpieczeństwo:

Star Star Star Star Star Star Star Star Star Star

Cena:

Star Star Star Star Star Star Star Star Star Star

Vēl viens un šajā gadījumā pēdējais ieteikums par lielisku produktu muskuļu masas pieaugumu ir TestoBoost. Tas ir izstrādāts, lai paaugstinātu galveno vīriešu hormonu un vēl vairāk, lai sasniegtu iespēju augstumus. Tas ir produkts ikvienam, kurš novērtē smagus treniņus, lielisku reģenerāciju, kā arī tiem vīriešiem, kuri sapņo par sengrieķu dievam līdzīgu augumu. Pateicoties rūpīgi atlasītajām sastāvdaļām un rūpīgi izstrādātajai formulai, jau pēc viena mēneša jūs varēsiet pamanīt lielu atšķirību muskuļu masā.

Andrzej

Karol

Es jau daudzus mēnešus regulāri trenējos sporta zālē, taču tas man nedod vēlamos rezultātus. Tāpēc es nolēmu lietot Mass Extreme papildinājumu, un es esmu patiešām ļoti apmierināts. Es iesaku!

Vairāk >>

Mateusz S.

Nikodem

Es jau vairākus gadus rūpējos par savu figūru un esmu centusies sasniegt savu sapņu figūru. Tomēr tas nav tik vienkāršs process, kā varētu šķist. Pretēji šķietamajam, bieži vien nepietiek tikai ar fiziskām aktivitātēm un diētu. Tāpēc es nolēmu lietot Mass Extreme papildinājumu. Sākumā es biju skeptiski noskaņots, bet ar laiku sāku pamanīt arvien lielāku un lielāku iedarbību. Es noteikti varu ieteikt šo produktu ikvienam, kurš vēlas ātri un efektīvi iegūt muskuļu masu.

Vairāk >>

Dzik

Mikołaj

Es nekad neticēju muskuļu bagātinātājiem, bet mans izmisums lika man dot viņiem pēc daudziem mēģinājumiem veidot perfektu muskuļu masu. Regulāras fiziskās aktivitātes, pareiza diēta un, pats galvenais, Mass Extreme piedevas beidzot ir padarījušas mani ļoti apmierinātu ar savu ķermeni.

Vairāk >>

polski | deutsch | español | Česká republika | ελληνικά | UK | suomalainen | français | magyar | italiano | Lietuva | Latvija | nederlands | português | românesc | SVENSKA | slovenski | slovenský |

Papildinājumi svara palielināšanai un muskuļu augšanai
. Aktīvie sportisti agri vai vēlu brīnās: kādus sporta bagātinātājus izvēlēties muskuļu masas palielināšanai? Uz ko pirmām kārtām būtu jāraugās, lai treniņa efektivitātes dēļ neciestu jūsu veselība un labsajūta. Šajā rakstā mēs aplūkojam 5 labākos sporta uztura bagātinātājus muskuļu augšanai.

Tabletes masai

Kad mēs runājam par sporta bagātinātājiem masai, pirmais numurs, protams, ir olbaltumvielas. Olbaltumvielas organismā sadalās aminoskābēs, kas ir galvenais muskuļu šķiedru "celtniecības materiāls". Šeit jūs varat izmantot jebkuru tā veidu, gan "ātri" sūkalas, gan bezmaksas kazeīnu vai pat kombinētus olbaltumvielu maisījumus:

. * Lai paātrinātu atveseļošanos, sūkalu piedevu dzer uzreiz pēc treniņa; * Kazeīnu (tā populārākā forma ir micelārā, tai nav nepatīkamas garšas) ieteicams dzert naktī - jo miegā atjaunošanās procesi neapstājas, bet tieši otrādi; * Lai palielinātu olbaltumvielu īpatsvaru uzturā, starp ēdienreizēm un ne-treniņu dienās var dzert kombināciju, kas sastāv no dažādiem olbaltumvielu veidiem.

Tomēr aktīvai muskuļu augšanai nepieciešams ne tikai lieks olbaltumvielu daudzums, bet arī lieks kaloriju daudzums kopumā. Ja pēc treniņa dzerat tīru olbaltumvielu, lielākoties tas aizņems izšķērdēto spēku un iekšējo enerģijas krājumu - glikogēna - atjaunošanu. Tāpēc olbaltumvielām jāpievieno ogļhidrāti.

Gainer ir augsts kaloriju olbaltumvielu un ogļhidrātu kokteilis, kas īpaši izstrādāts sportistiem masonbore. Ar tās palīdzību viegli tiek radīts kaloriju pārpalikums jeb liekais daudzums, un proteīns no gainera nekavējoties tiek nosūtīts uz muskuļu šķiedru atjaunošanu un stiprināšanu. Var teikt, ka gainer ir papildinājums, kas paredzēts tikai svara pieaugumam. Tas ir īpaši nepieciešams, ja jums ir ektomorfs auguma tips - tievs, ar nelielu ķermeņa tauku daudzumu. Šādiem cilvēkiem ir grūti uzņemt svaru bez sporta uztura.

No otras puses, ja jums ir nosliece uz lieko svaru, Gainer jālieto piesardzīgi. Ieteicams gaineris ar lēniem ogļhidrātiem, piemēram, ar izomaltulozi, - šāds kokteilis neizraisa pēkšņus insulīna kāpumus asinīs un nodrošina ilgāku sāta sajūtu.

Vēl viens būtisks sporta papildinājums muskuļu audu augšanai ir neaizvietojamās aminoskābes BCAA. Tas ir L-leicīna, L-izoleicīna un L-valīna maisījums.

. 1.Leicīns muskuļu olbaltumvielu sintēzē aktivizē anaboliskos procesus. Aizsargā muskuļu šķiedras no bojājumiem intensīvas fiziskas slodzes laikā. Palielina insulīna sintēzi un samazina glikogēna sadalīšanos, uztur ūdens līdzsvaru organismā. 2.Izoleicīns nodrošina muskuļus ar skābekli, papildu uzturu, stimulējot to augšanu. Regulē cukura līmeni asinīs. Aktīvi atjauno bojātās muskuļu šķiedras, palielina vispārējo izturību. Izoleicīns ir īpaši efektīvs intensīvas fiziskās slodzes gadījumā. 3.Valīns atjauno ķermeni pēc fiziskas piepūles. Tas nodrošina muskuļus ar enerģiju, palielina izturību un koncentrēšanās spējas treniņu laikā. Šī aminoskābe uztur slāpekļa līdzsvaru un regulē serotonīna līmeni.

Jā, šīs aminoskābes ir atrodamas jebkurā olbaltumvielā, tostarp sūkalās. Taču tīrā veidā un 2:1:1 attiecībā šie sporta uztura bagātinātāji aktīvi veicina muskuļu augšanu.

Svara ieguvumi. Pirms treniņu kompleksi masai

Klasisks pirms treniņa komplekss tieši neietekmē muskuļu augšanu, bet galvenokārt spēka rādītājus. Šādi uztura bagātinātāji palielina izturību un palielina dzīvesprieku, jo tie parasti satur stimulantus - kofeīnu, taurīnu, guaranu. No vienas puses, tas ir noderīgi, jo palīdz mobilizēt visus ķermeņa centienus.

Bet, no otras puses, tie visi uzlādē sirdi un asinsvadus, kas ir diezgan kaitīgi un dažkārt pat bīstami. Turklāt veidojas ieradumi, un, regulāri lietojot, ir nepieciešams palielināt devu. Tas, maigi izsakoties, nav labvēlīgi veselībai.

Tikmēr jaunās paaudzes pirms treniņa parasti ir aminoskābju komplekss un papildinājumi sportistiem, tostarp tie, kas palielina muskuļu augšanu. Visbiežāk sastopamie no tiem ir šādi:

Arginīns veicina muskuļu masas pieaugumu - tas paātrina testosterona un augšanas hormona ražošanu. Šī iemesla dēļ tas pazemina zemādas tauku līmeni, uzlabo muskuļu reljefu un stimulē diaforēzi. Samazina sliktā holesterīna līmeni, palielina slāpekļa oksīda jeb arginīna līmeni, uzlabo asinsvadu tonusu. Tas ir spēcīgs antioksidants un stiprina imūnsistēmu. Beta-alanīns palielina muskuļu kontrakciju intensitāti, ļaujot treniņa laikā veikt intensīvākas kustības. Samazina nogurumu, atliek "muskuļu mazspējas" iestāšanos. Regulē cukura līmeni asinīs, novērš glikogēna sadalīšanos. Alanīns ir indicēts sportistiem ar hipotensiju un hipoglikēmiju, lai palielinātu izturību. Kreatīns, kas nodrošina enerģiju muskuļiem un palielina spēku treniņu laikā. Turpinājumā mēs par to runāsim sīkāk - vai arī izlasiet mūsu agrīno rakstu. Glutamīns palīdz citu aminoskābju sintēzē, tādējādi piedaloties gan muskuļu atjaunošanā pēc treniņa, gan jaunu muskuļu šķiedru veidošanā. Tam piemīt viegla stimulējoša iedarbība, kas sniedz enerģiskuma un enerģijas pieplūdumu efektīvai apmācībai. Imūnsistēmu stiprinošs līdzeklis.

. Pieņemsim, ka Amino Power pirms treniņa komplekss satur 3,8 gr. BCAA, 3,8 g arginīna, 3,8 g beta-alanīna un 1,8 g kreatīna vienā porcijā. Tas palielina jūsu spēku un izturību, kas ir droša sirds un asinsvadu sistēmai, dod enerģiju pirms treniņa un ļauj pēc iespējas efektīvāk atgūties. To var saukt par sporta papildinājumu muskuļu masas iegūšanai.

Telpu tipi

Konkrēti sporta uztura produkti muskuļu masas palielināšanai tiek izvēlēti, ņemot vērā daudzas dažādas nianses un kritērijus. Viens no tiem ir cilvēka ķermeņa tips.

Visizplatītākā amerikāņu ārsta Viljama Herberta Šeldona (William Herbert Sheldon) klasifikācija ir tāda, ka cilvēkus iedala endomorfos, ektomorfos un mezomorfos.

1. endomorfs

Šim auguma tipam raksturīgs plats viduklis, pleci un gurni, plaukstas apkārtmērs pārsniedz 20 cm, un kājas parasti ir īsākas par ķermeni. Lēnās vielmaiņas dēļ endomorfiem ir nosliece uz aptaukošanos un bieži vien tiem ir liekais svars.

2. ektomorfs

Slaids augums, šaurs viduklis, šauri pleci un gurni, pagarinātas rokas un kājas. Šāda cilvēka vielmaiņa ir paātrināta, tāpēc ķermeņa tauku procentuālais daudzums ir ļoti zems. Muskuļu masas komplekts ektomorfam tiek piešķirts ar lielām grūtībām. Tāpēc viņš tik bieži žēlojas: "Es vingroju līdz septītajam sviedram, un muskuļi tikko aug...".

3. mezomorfs

Var droši apgalvot, ka šī ķermeņa tipa pārstāvjiem sākotnēji paveicās, jo daba viņus apveltījusi ar atlētismu. Plecu, vidukļa un gurnu daļa mezomorfiem ir vidēji plata. Muskuļi labi "reaģē" uz slodzi un aktīvi aug, un liekos taukus, ja tādi ir, var viegli atbrīvoties. Diēta un apmācība, lai glābtu!

Pareizs uzturs muskuļu masas palielināšanai
Pirms aprakstīt populārākos sporta pārtikas produktus muskuļu "pumpēšanai", mēs sniedzam dažus praktiskus padomus par racionālu uzturu endomorfiem, ektomorfiem un mezomorfiem.

Steroīdi masai

. Tā ir vitamīniem līdzīga viela, kas atrodama muskuļos un attiecīgi muskuļos. Ķermenis to ražo pats, bet dažkārt nepietiek, lai nodrošinātu pietiekamu spēka treniņu. Tomēr tai piemīt īpašība uzkrāties muskuļos, kad to dzerat ik mēnesi - lai uzturētu vēlamo līmeni.

Pirmkārt un galvenokārt, kreatīns nodrošina muskuļus ar enerģiju - paātrina adenozīna trifosforskābes jeb ATP sintēzi un palēnina tās plūsmu. ATP ir galvenā intracelulārā "degviela" treniņa laikā. Tas palielina barības vielu piegādi muskuļu šķiedrām, uzlabo asins plūsmu un nervu savienojumus starp šūnām. Stimulējot anaboliskos procesus, kreatīns ļauj muskuļiem ātrāk atjaunoties pēc slodzēm un izskatīties labāk. Turklāt tas veicina optimālu ūdens cirkulāciju muskuļos, kas lielā mērā nosaka muskuļu atvieglojumu.

Kopumā kreatīns mazina nogurumu, ļauj veikt intensīvākus treniņus, kas ir svarīgi masas periodā un padara CREATINE MONOHYDRATE par vienu no populārākajiem uztura bagātinātājiem muskuļu masas palielināšanai.

Omega-3 zināmas jau kopš bērnības
Omega - 3 nepiesātinātās taukskābes ir viela, kuras dēļ zivju eļļa tiek augstu vērtēta. Taču tagad nav nepieciešams norīt nepatīkamu eļļainu šķidrumu - modernās tehnoloģijas ir ļāvušas Omega 3 ievietot neitrāla aromāta kapsulās bez nepatīkamas garšas.

Omega-3 ievērojami stiprina imūnsistēmu. Pieaugot muskuļu masai, tas ir īpaši svarīgi - galu galā, cita starpā, reģenerācijas procesi ir saistīti ar tiem. Aptuveni runājot, olbaltumvielas un to aminoskābes ir mūsu ķermeņa "ķieģeļi", bet taukskābes - "cements".

Turklāt Omega-3 mazina slodzi uz sirdi un asinsvadiem, palielina vispārējo izturību un izturību pret stresu. Nepiesātināto taukskābju trūkums var izraisīt nopietnus vielmaiņas traucējumus.

Omega 3 noteikti jālieto kopā ar citu ēdienreizi, citādi tās slikti uzsūcas un var izraisīt zarnu darbības traucējumus.

Labākie uztura bagātinātāji muskuļu augšanai: Prime Kraft ekspertu ieteikumi


Mūsdienu sporta uzturs piedāvā dažādas iespējas, kā gūt panākumus sportā un " veidot" ķermeni. Apkopojot visu iepriekš minēto, mēs iesakām lietot uztura bagātinātājus masai saskaņā ar šādām shēmām:

Gainer - uzreiz pēc treniņa;
Kreatīns - no rīta un pēc treniņa vienu mēnesi, pēc tam pārtraukums;
BCAAs - pirms treniņa vai treniņa laikā;
Pirms treniņa kompleksi - pirms spēka treniņa;
Omega-3 kopā ar brokastīm;


Sporta piedevas muskuļu masas palielināšanai iedarbojas galvenokārt ar pareizu uzturu un intensīvu apmācību. Turklāt jums ir jāuzrauga kopējais dienas režīms, jātiek galā ar miega trūkumu un jāvelta pietiekami daudz laika atpūtai.muskuļu masas palielināšana mājas apstākļos, muskuļu masas palielināšana, uzturs muskuļu masas palielināšanai, uztura bagātinātāji svara palielinasanai, uztura bagātinātāji muskuļu masas palielināšanai, proteīni muskuļu masas palielināšanai, proteini muskulu palielinasanai, proteīni masas palielināšanai, muskuļu masas palielināšanai, muskuļu palielināšana, sporta uzturs muskuļu masas palielināšanai, sporta uzturs, izmēru tabula, uztura bagātinātāji, proteīna pulveris, proteīni, treniņu programma muskuļu masas palielināšanai, distanču slēpes, sportland interneta veikals, svara zaudēšana, rīgas tālmācības vidusskola, ēdienkarte muskuļu masas palielināšanai, muskuļu masas palielināšanas programmas, veselīgs uzturs, osteoartrīts, pamatkapitāla denominācija, krūšu palielināšana, locītavu sāpes, aminoskābes, kreatīns, proteīna kokteilis, svara samazināšana, masas palielināšana, vingrojumi svara samazināšanai, nekustamā īpašuma vērtēšana, uztura bagatinataji, uztura bagātinātāji sportistiem, organisma attīrīšana, kā palielināt muskuļu masu, tauku dedzinātāji, proteīns muskuļiem, kā uzaudzēt muskuļu masu, proteīna kokteiļi, sporta uztura veikals